شما اینجا هستید: خانهاخبارعمومینمادها و المان‌های شهر خرم‌آباد باید مروج مفاهیم اخلاقی باشند

نمادها و المان‌های شهر خرم‌آباد باید مروج مفاهیم اخلاقی باشند

منتشرشده در عمومی
نوشته شده توسط  23 آبان 1396 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرم آباد - فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: نمادها و المان های شهر خرم آباد باید مروج مفاهیم اخلاقی باشند.
 
 
به گزارش خبرنگار مهر، سردار مرتضی کشکولی شامگاه سه شنبه در جلسه مبلمان شهری شهر خرم آباد اظهار داشت: بین نماد میدان های شهر خرم آباد با نام گذاریشان تفاهمی وجود ندارد.
 
وی بیان داشت: در میدان نیلوفر خرم آباد دو لک لک وجود دارد که این دو اصلا با هم نطابق ندارند و شهرداری می توانست نمادی از نیلوفر را در این میدان قرار دهد.
 
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه اتاق فکری پشت المان میدان ها و نام گذاری آن ها وجود نداشته است، افزود: کسی که وارد شهر شود به جمع بندی مناسبی در مورد وضعیت مبلمان شهری نمی رسد.
 
سردار کشکولی با بیان اینکه فرهنگ کار در استان لرستان ضعیف است، گفت: باید فرهنگ کار و تلاش را به عنوان یک المان در شهر قرار دهیم.
 
وی با تاکید بر اینکه ناهنجاری های زیادی در سطح شهر وجود دارد، عنوان کرد: یکی دیگر از ناهنجاری های ما تیر اندازی در مراسمات عروسی است که خسارات زیادی در پی دارد.
 
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با تاکید بر اینکه پارک بانوان خرم آباد باید در شان و منزلت و شایسته بانوان باشد، تصریح کرد: این در حالیست که خانه های روبه روی این پارک اشرافیت کامل به داخل پارک دارند.
 
سردار کشکولی در ادامه با بیان اینکه دست فروشان وارد پارک بانوان می شوند، افزود: جلوی درب این پارک باید پرده ای نصب کرد و نگهبان خانمی را نیز برای نگهبانی از آن قرار داد.
 
وی اضافه کرد: مجسمه ها و المان های میدان های سطح شهر  باید مفاهیم خلقیات و اخلاقیات را در شهر منتشر کند.
 
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان اینکه می توان در میدان ها با نماد و المانی تحکیم مبانی خانواده را به نمایش گذاشت،  گفت: تا عید می توان تغییر محسوسی را در سطح شهر و مبلمان شهری ایجاد کرد.
 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آپلود مقاله

الزامی *

 

نمایشگاه های برگزار شده

اجتماعات و خبرنامه

درباره شهر و منظر

درگاه مجازی شهرومنظر فضایی است برای انعکاس جدیدترین رویدادها ، فن آوری ها و مقالات علمی در حوزه مباحث شهرسازی ، معماری منظر ، معماری ، محیط زیست و میراث فرهنگی .این درگاه مجازی وابسته به فصلنامه تخصصی شهرومنظر است و به منظور ایجاد دسترسی آسانتر کارشناسان ، مدیران شهری ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و فعالان و صاحب نظران مسائل شهری راه اندازی گردیده است. 

نماد الکترونیک شهرومنظر