شما اینجا هستید: خانهاخبارایرانمبلمان شهری «بیرانشهر» لرستان ارتقا یابد

مبلمان شهری «بیرانشهر» لرستان ارتقا یابد

منتشرشده در ایران
نوشته شده توسط  22 آبان 1396 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

خرم آباد - مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری لرستان بر لزوم ارتقاء مبلمان شهری بیرانشهر در این استان تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، هرمز نصیری شامگاه جمعه در بازدید از وضعیت مبلمان شهری بیرانشهر با بیان اینکه مبلمان شهری باید متناسب با نیازهای شهروندان در این شهر ارتقا یابد اظهار داشت: احداث آب نما، ایجاد فضای سبز، احداث بوستان ها و آسفالت معابر از ضرورت ها و نیازهای اساسی شهروندان است که شهرداری باید با مشارکت مردم در این راستا تلاش کند.
وی با اشاره به عدم درآمد ثابت شهرداریهای استان به خصوص شهرداری بیرانشهر افزود: متاسفانه درآمد شهرداری آن گونه که انتظار می رود کفاف اجرای پروژه های عمران شهری را نمی دهد و مردم باید با پرداخت عوارض ها شهرداری در این راستا همکاری کنند.
بنا بر این گزارش، در این بازدید که اعضا شورای اسلامی بیرانشهر نیز حضور داشتند سلیمانی شهردار این شهر افزایش سرانه فضای سبز، احداث میدان و آب نما، احداث پارک جنگلی و آسفالت معابر را از جمله پروژه های عمران شهری در حال اجرا در این شهر عنوان کرد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آپلود مقاله

الزامی *

 

نمایشگاه های برگزار شده

اجتماعات و خبرنامه

درباره شهر و منظر

درگاه مجازی شهرومنظر فضایی است برای انعکاس جدیدترین رویدادها ، فن آوری ها و مقالات علمی در حوزه مباحث شهرسازی ، معماری منظر ، معماری ، محیط زیست و میراث فرهنگی .این درگاه مجازی وابسته به فصلنامه تخصصی شهرومنظر است و به منظور ایجاد دسترسی آسانتر کارشناسان ، مدیران شهری ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و فعالان و صاحب نظران مسائل شهری راه اندازی گردیده است. 

نماد الکترونیک شهرومنظر