شما اینجا هستید: خانهاخبارایرانبرخورد با تخریب کنندگان تجهیزات عمومی شهری در پیشوا

برخورد با تخریب کنندگان تجهیزات عمومی شهری در پیشوا

منتشرشده در ایران
نوشته شده توسط  22 آبان 1396 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پیشوا- سرپرست شهرداری پیشوا ضمن گلایه از تخریب اموال عمومی توسط افراد سودجو گفت: با توجه به هماهنگی های انجام شده با مراجع انتظامی و قضایی با تخریب کنندگان تجهیزات عمومی برخورد می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا حبیبی شامگاه پنج شنبه، در حاشیه بازدید از اماکن شهری، در جمع خبرنگاران ضمن دعوت از عموم شهروندان در حفظ و نگهداری مبلمان شهری اظهار داشت : بسیاری از شهرهای مهم دنیا به واسطه مبلمان خاص شهری شناخته و متمایز از دیگر شهر ها می شوند و نصب مبلمان شهری روحی تازه به شهرها می بخشد و از این رو نقش مبلمان شهری در خدمات رسانی به شهروندان بر کسی پوشیده نیست.

سرپرست شهرداری پیشوا افزود: با هدف خدمت رسانی و توزیع یکسان و ارتقاء کیفیت خدمات عمومی شهر را با نوسازی و بهسازی مبلمان شهری همگام با نیازهای روانی شهروندان به ارائه خدمت پرداختیم.

وی ادامه داد: امکانات و تجهیزات سطح شهر متعلق به شهروندان بوده که خرید و تجهیز آن از عوارض دریافتی از شهروندان و حفظ و حراست از زیبایی و آراستگی های محیط شهری در گرو مشارکت همه شهروندان بوده و نیاز است شهروندان همگام با شهرداری در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.

سرپرست شهرداری پیشوا ضمن گلایه مندی از تخریب اموال عمومی توسط برخی از افراد سودجو ، افزود : به جهت افزایش سطح ایمنی شهروندان ، شهرداری اقدام به نصب علائم و تابلوهای راهنمایی رانندگی ، روشنایی معابر و ... در سطح شهر کرده که با گذشت اندک زمانی ، متأسفانه شاهد تخریب و یا سرقت برخی از این علائم هستیم.

حبیبی گفت: به غیر از تخریب مبلمان شهری متاسفانه از این اقدمات در تخریب فضای سبز شهری از قبیل شکستن درخت های فاز سه پارک خانواده ، آتش زدن درختان میادین نماز و آزادی ، خیابان ۱۵ خرداد (روبروی بانک ملی ) ، پارک جنگلی ، زیتون کاری روبروی فاز ۲ پارک خانواده ، سرقت گل و گیاه در میادین را شاهد هستیم .

وی در پایان از شهروندان خواست که در حفظ و نگهداری اموال عمومی و مبلمان شهری با شهرداری همگام بوده و با توجه به هماهنگی های انجام شده با مراجع انتظامی و قضایی در صورت مشاهده هرگونه تخریب و یا سرقت تجهیزات عمومی با شهرداری یا نیروی انتظامی تماس گرفته تا با جدیت با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آپلود مقاله

الزامی *

 

نمایشگاه های برگزار شده

اجتماعات و خبرنامه

درباره شهر و منظر

درگاه مجازی شهرومنظر فضایی است برای انعکاس جدیدترین رویدادها ، فن آوری ها و مقالات علمی در حوزه مباحث شهرسازی ، معماری منظر ، معماری ، محیط زیست و میراث فرهنگی .این درگاه مجازی وابسته به فصلنامه تخصصی شهرومنظر است و به منظور ایجاد دسترسی آسانتر کارشناسان ، مدیران شهری ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و فعالان و صاحب نظران مسائل شهری راه اندازی گردیده است. 

نماد الکترونیک شهرومنظر