شما اینجا هستید: خانهاخبارعمومیهفتمین کارگاه تخصصی" نورپردازی، نورآرایی و معماری نور" برگزار شد

هفتمین کارگاه تخصصی" نورپردازی، نورآرایی و معماری نور" برگزار شد

منتشرشده در عمومی
نوشته شده توسط  20 آبان 1396 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، در راستای تحقق اهداف توانمندسازی و حمایت از فعالیت های دانشجویی، کارگاه تخصصی" نورپردازی، نورآرایی و معماری نور" را با همکاری کانون تعاملات دانشجویی این سازمان برگزار کرد.
گفتنی است این دوره آموزشی در 8 جلسه 3 ساعته و با مشارکت 85 نفری از دانشجویان رشته های طراحی صنعتی، معماری و شهرسازی برگزار شد و در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان مدرک رسمی از طرف سازمان زیباسازی اعطا خواهد شد.
لازم به ذکر است در جلسه هفتم این دوره آموزشی با موضوع " نورپردازی محوطه ها " و سرفصل های "نورپردازی گیاهان و آرایش نوری، چراغ های نورپردازی محوطه و فضای سبز، اصول کلی طراحی روشنایی فضاهای سبز، دوره‌های زمانی تاریک روشن، طراحی روشنایی با توجه به جنس گیاهان " مورد بحث قرار گرفت.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آپلود مقاله

الزامی *

 

نمایشگاه های برگزار شده

اجتماعات و خبرنامه

درباره شهر و منظر

درگاه مجازی شهرومنظر فضایی است برای انعکاس جدیدترین رویدادها ، فن آوری ها و مقالات علمی در حوزه مباحث شهرسازی ، معماری منظر ، معماری ، محیط زیست و میراث فرهنگی .این درگاه مجازی وابسته به فصلنامه تخصصی شهرومنظر است و به منظور ایجاد دسترسی آسانتر کارشناسان ، مدیران شهری ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و فعالان و صاحب نظران مسائل شهری راه اندازی گردیده است. 

نماد الکترونیک شهرومنظر