شما اینجا هستید: خانهاخبارعمومی«مقیمی» از وضعیت ‌آلودگی هوا تهران به نمایندگان گزارش داد

«مقیمی» از وضعیت ‌آلودگی هوا تهران به نمایندگان گزارش داد

منتشرشده در عمومی
نوشته شده توسط  17 آبان 1396 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
یک عضو مجمع نمایندگان تهران گفت: در جلسه مجمع نمایندگان با استاندار مقرر شد کمیته‌ای متشکل از نمایندگان تهران و معاونان استاندار مسائل استان در بودجه ۹۷ را بررسی کنند.
 
به گزارش صدای ایران،محسن علیجانی در گفت‌وگو با ایسنا با تشریح جلسه مجمع نمایندگان تهران با استاندار اظهار داشت: در این جلسه محمدحسین مقیمی استاندار تهران گزارشی از وضعیت استان در موضوعات مختلفی از جمله زیست محیطی، آلودگی هوا، سلامت، آموزش و پرورش و حمل و نقل را ارائه کرد.
 
وی افزود: همچنین استاندار تهران اعلام کرد که نیاز است مجلس و دولت و همچنین استانداری با یکدیگر هماهنگ باشند تا برنامه‌ها بهتر پیش برود.
 
نماینده مردم تهران در مجلس افزود: همچنین مسئولان چهار کارگروه اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی و مدیریت شهری مجمع نمایندگان تهران نیز گزارشی را در خصوص فعالیت های انجام شده ارائه کردند.
 
وی بیان کرد: در راستای این نشست مقرر شد تا فصلی یک بار این هم اندیشی و نشست راجع به مسائل استان تهران برگزار شود.
 
علیجانی در ادامه بیان کرد: همچنین کمیته‌ای متشکل از  پنج نفر از نمایندگان تهران و چهار نفر از معاونین استاندار تشکیل شد تا با توجه به فصل بودجه ریزی در بودجه ۹۷ مسائل استان تهران بررسی و مورد توجه قرار گیرد.
 
این نماینده مجلس در پایان اظهار داشت: به عنوان مثال از ۲۷ صدم درصد از ۹ درصد ارزش افزوده سهم تهران برای توسعه که تقریبا ۲۲۰ میلیارد تومان می شود، تنها ۲۰ میلیارد تحقق پیدا کرده است که رقم زیادی نیست و باید تلاش کنیم بودجه‌های مصوب به طور کامل تخصیص پیدا کند. 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آپلود مقاله

الزامی *

 

نمایشگاه های برگزار شده

اجتماعات و خبرنامه

درباره شهر و منظر

درگاه مجازی شهرومنظر فضایی است برای انعکاس جدیدترین رویدادها ، فن آوری ها و مقالات علمی در حوزه مباحث شهرسازی ، معماری منظر ، معماری ، محیط زیست و میراث فرهنگی .این درگاه مجازی وابسته به فصلنامه تخصصی شهرومنظر است و به منظور ایجاد دسترسی آسانتر کارشناسان ، مدیران شهری ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و فعالان و صاحب نظران مسائل شهری راه اندازی گردیده است. 

نماد الکترونیک شهرومنظر