شما اینجا هستید: خانهرویدادهانمایشگاهنمایشگاه هانمایشگاه های داخلیچهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری تهران اسفند 93

چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری تهران اسفند 93

منتشرشده در نمایشگاه ها
نوشته شده توسط  06 خرداد 1393 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(21 رای‌ها)

 

پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری خرداد95

 

چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری نمایشگاه بین المللی تهران اسفند 93

آغاز ثبت نام چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری....
اهداف نمایشگاه

شهرداري ها به عنوان نهاد عمومي غير دولتي، ارتباط منسجم و مرتبط با يکديگر ندارد. يکي از اهداف نمايشگاه، ايجاد هم افزايي بيشتر بين شهرداري هاي سراسر کشور مي باشد که اين نمايشگاه بدليل گردآوري آنها در يک محدوده زماني خاص، باعث مي شود تا امکان تبادل تجربيات بين شهرداري ها بيشتر شود.

حضور شرکت ها، سازندگان و کارخانجات که محصولات توليدي آنها مرتبط با شهرداري ها مي باشد، فرصت بسيار مناسبي است تا شهرداري ها با آخرين تکنولوژيهاي روز دنيا آشنا شوند.

بدليل حضور کارخانجات و شهرداري ها بطور همزمان در اين نمايشگاه، امکان بسيار مناسبي است که تا شهرداري ها بي واسطه نسبت به ارزيابي شرکتها و خريد مستقيم از آنها اقدام نمايند.

برپايي اين نمايشگاه بدليل وجود تجهيزات موجود در آن براي شهرداريها و استفاده از اين امکانات، مي تواند جهت تسريع و تسهيل در رسيدن به اهداف برنامه ريزي شده و ارتقاء سطح کمي و کيفي خدمت رساني شهروندان موثر باشد.

شرکتها و کارخانجات سازنده و توليد کننده که محصولات آنها مرتبط با شهرداري ها مي باشد، بستر بسيار مناسبي خواهند يافت تا ضمن عرضه و فروش بي واسطه محصولات خود به متقاضيان، نسبت به مقايسه توليدات خود با ساير رقبا اقدام نمايند.
حوزه فعاليت نمایشگاه جامع مدیریت شهری

1) حمل ونقل شهري

2) خدمات شهري

3) مبلمان شهري

4) الکترونيک و IT

5)آموزش و پژوهش شهري

6)ماشين آلات و تجهيزات

7) عمران و توسعه شهري

8) پسماند

9) مديريت بحران

10)فضاي سبز

11) دستاوردهاي شهردار هاي سراسر کشور
مشارکت کنندگان

1- شهرداري ها
کشور ايران با دارابودن بيش از 1200شهرداري داراي يکي از بزرگتريت شبکه هاي مديريت شهري در منطقه مي باشد . لزوم پاسخگوئي به شهروندان و ايجاد اعتماد بين مردم و مسئولين و نشان دادن توانمندي هاي خود در زمينه اداره شهرها و اجرائي الگوهاي نوين مديريت شهري و در نتيجه بوجودآمدن همگرائي بين شهرداري هاي کشور و هم افزائي آنها جهت رسيدن به اهداف عاليه نظام در بخش مديريت شهري دلايل مناسبي جهت حضور شهرداري ها در اين رويداد مهم مي باشد

2- شرکتهاي فعال توليدي
کارخانجات، شرکتها، سازندگان و توليدکنندگاني که محصولات آنها مرتبط با شرح خدمات شهرداري ها مي باشد، براي عرضه مستقيم و بي واسطه محصولات خود، اين نمايشگاه را بستر بسيار مناسبي مي دانند که مي توانند ضمن بازاريابي محصولاتشان، نسبت به ارزيابي فعاليتهاي خود با ساير رقبا و همچنين تعامل با آنها اقدام نمايند، لذا يکي ديگر از مشارکت کنندگان فعال در اين نمايشگاه، اين حوزه از فعالين صنعت مي باشند.

ستاد مرکزی نمایشگاه
خيابان شهيد بهشتي ، خيابان شهيد صابونچي (مهناز) کوچه هفتم پلاک 79 واحد 9 تلفن
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
88754335 - 88753915 - 88753916
88754335
http://www.imox.ir 

 

ثبت نام

دستورالعمل و مقررات عمومي نمايشگاه جامع مديريت شهري

 

مقررات عمومي نمايشگاه :

1)پوشش خانمها تحت هر عنوان (غرفه دار و متصدي ) مي بايست شامل: مقنعه، مانتوي کاملاً اداري و متحد الشکل با رعايت شرع و عرف اسلامي. استفاده از مانتو هاي کوتاه، چسبان و بدن نما، شال و روسري و همچنين آرايشهاي خارج از عرف اکيداً ممنوع مي باشد.

2) پوشش آقايان تحت هر عنوان (غرفه دار و متصدي ) مي بايست بصورت مناسب باشد بطوريکه لباس، آرايش ظاهر سر و صورت نبايد مبين اشاعه خلاف شئونات اسلامي باشد و غير از موارد ذکر شده ممنوع است.

3) استفاده از فيلمها و لوح هاي فشرده تبليغاتي غرفه داران با تائيد ستاد برگزاري قابل پخش بوده و صداي آن بايد محدود به داخل غرفه باشد.

4) نصب هرگونه تجهيزات و وسايل تبليغاتي غرفه داران با تائيد ستاد برگزاري انجام مي پذيرد و در صورت ايجاد مزاحمت براي سايرين از ادامه فعاليت آن غرفه دار ممانعت بعمل خواهد آمد.

5) افراد حاضر در غرفه ( در قالب غرفه دار ) ملزم به استفاده از کارت شناسائي مورد تائيد از ستاد برگزاري بوده و ميهمانان حاضر حق ايستادن پشت کانتر و جوابگويي به بازديد کنندگان را ندارند.

6) انجام تبليغات اعم از پخش لوح فشرده، تراکت و بروشور در محلهاي خارج از غرفه اکيداً ممنوع ميباشد.

7) فروش مستقيم کالا در ايام برگزاري نمايشگاه اکيداً ممنوع ميباشد.

8) ساعت شروع کار نمايشگاه و حضور بازديد کنندگان از 9صبح لغايت 30/16 بعدازظهر ميباشد. لذا حضور غرفه داران محترم يک ساعت قبل از بازگشايي سالنها الزامي است.

9) مسئوليت حفظ و نگهداري از اموال داخل غرفه در زمان فعال بودن سالنها بعهده غرفه داران ميباشد.

10) برگزاري هرگونه مسابقه، قرعه کشي و يا مراسم متفرقه بدون هماهنگي ستاد برگزاري ممنوع ميباشد.

11) غرفه داران موظفند در ساعات پاياني کار نمايشگاه و قبل از خروج بازديد کنندگان، غرفه خود را ترک ننمايند و حداقل تا زمان بستن سالنها يکي از آنان داخل غرفه حضور داشته باشد.

12)حفاظت و مراقبت از اموال شخصي از قبيل: دوربين فيلم برداري و عکاسي، ويدئو، لب تاپ، تلفن همراه، وجه نقد، اسناد و مدارک، کيف دستي و ... در ساعات کار نمايشگاه بر عهده خود افراد بوده و از قرار دادن آن در کانتر ها جداً خودداري نماييد.

13) در صورت بروز هر گونه حادثه از قبيل: سرقت و مزاحمت افراد، آتش سوزي و شکستگي ديواره هاي غرفه و ... در اولين فرصت و قبل از ورود بازديدکنندگان ( بين ساعت 8 الي 8:30 ) مراتب را بصورت گزارش کتبي به ستاد برگزاري نمايشگاه و نيروي حفاظت فيزيکي اطلاع دهيد.

14)نگهداري و استفاده از وسايل قابل اشتغال: هيتر، سيگار، مخزن گاز، شمع و چراغها و ابزار آتش افروز در داخل غرفه اکيداً ممنوع ميباشد.

15) از خريد غذا از ويزيتورهاي فاقد کارت شناسائي و غير مجاز بدليل مسايل بهداشتي و ملاحظات امنيتي جداً خودداري نمائيد.

16) در ايام ساخت و ساز و تخريب غرفه ها، ورود هرگونه خودروي سواري به مجموعه ممنوع بوده و در ايام مذکور تنها خودروهاي باربري اجازه فعاليت را دارند. ضمناً در صورت توقف بي مورد خودرو، خودرو با ليفتراک به بيرون منتقل مي گردد.

17) چنانچه غرفه در فضاي باز قرار دارد، حفظ و حراست آن در طول شبانه روز بعهده غرفه داران ميباشد. لذا پيش از شروع و برپايي نمايشگاه لازم است با مراجعه به حفاظت فيزيکي و تکميل فرمهاي مربوطه، درخواست نگهبان شب نماييد.

18) از همراه داشتن وسايلي همچون: اسلحه، بي سيم، واکي تاکي، دستبند و ... اکيداً خودداري نماييد.

19) خروج هرگونه کالا به استثناي موارد مندرج در بند12 ( اموال شخصي ) مستلزم ارائه برگه خروج کالا ميباشد.

20) کليه کسورات قانوني مشارکت در اين نمايشگاه از قبيل بيمه و ماليات بر عهده غرفه داران محترم مي باشد.

21)در صورت کاهش متراژ و يا انصراف از مشارکت، لازم است حداکثر تا يک هفته پس از واريز وجه مشارکت کننده درخواست خود را کتباً به ستاد برگزاري اعلام نماييد در غير اينصورت هيچگونه وجهي مسترد نخواهد شد در صورت عدم استفاده غرفه دار از غرفه تخصيص يافته در نمايشگاه، ستاد برگزاري نمايشگاه مي تواند فضاي مورد نظر را به غير واگذار نمايد و متقاضي حق هرگونه اعتراض در خصوص موارد اين بند را با امضاي اين ورقه از خود سلب مي نمايد.

22) غرفه داران بايستي حداکثر ظرف 24 ساعت بعد پايان نمايشگاه نسبت به تخليه غرفه اقدام نموده و کالاهاي نمايشي خود را از غرفه ها خارج نمايد و سالن را همانند زمان تحويل به برگزار کننده تحويل نمايد.

23) قراردادن هرگونه کالا و يا تجهيزات در خارج از محدوده غرفه، ممنوع مي باشد و در صورت مشاهده، ضمن جمع آوري آنها با متخلف نيز برخورد خواهد شد.

24) رعايت محدوديت ارتفاع در سالن بشرح ذيل مي باشد


نام سالن

ارتفاع مجاز

سالن 1-2-3-4-5

ارتفاع مجاز 4 متر

طبقه بالا و سالن A 4 و A 5

مجاز 3 متر

قسمت شمال سالن 1-2-3

ارتفاع مجاز 3 متر

 

در پايان اميدواريم حضور مساعي آن متقاضي محترم، در برپائي هر چه با شکوهتر نمايشگاه توام با شکوفائي توليد ملي – صادرات غير نفتي – و خود کفائي ملي در بازار هاي جهاني همراه باشد. همچنين لازم به ذکر است قرارداد اين نمايشگاه فيمابين مجري برگزاري نمايشگاه و متقاضي مي باشد و هيچگونه ارتباطي با سازمان شهرداري ها و دهياري هاي کشور ندارد.

شايان ذکر است با عنايت به مطالب فوق الذکر و تعهدي که در هنگام ثبت نام از شما اخذ ميشود، در صورت عدم رعايت قوانين و مقررات توسط آن غرفه، ستاد برگزاري نسبت به قطع برق و تعطيلي غرفه اقدام خواهد کرد و مسئوليت آن بعهده صاحب غرفه مي باشد.

دستورالعمل و مقررات غرفه سازی نمایشگاه جامع مدیریت شهری
 

مقررات مربوط به تحویل وساخت غرفه:

1- زمان ارایه نقشه های اجرایی و ساخت غرفه هایی که توسط غرفه داران اجرا می گردد، حداکثر 10 روز قبل از افتتاح نمایشگاه به ستاد برگزاری نمایشگاه میباشد. در این خصوص دریافت و تکمیل فرم های مربوطه از ستاد برگزاری نمایشگاه توسط طراح شرکت کنندگان ضروری میباشد.

2 – حداقل متراژ غرفه های خودساز 24 متر مربع میباشد.

3- غرفه دارانی که مایل به استفاده از ارتفاع بیش از 4 متر برای ساخت وتزئین غرفه میباشند، بایستی نقشه پیشنهادی خود را به واحد فنی ستاد برگزاری نمایشگاه تسلیم و پس از موافقت اقدام نمایند.

4- تحویل غرفه به غرفه دارانی که دارای ساخت و ساز نمیباشند و غرفه با تجهیزات در خواست نموده اند، حداکثر تا یک روز قبل از افتتاح نمایشگاه انجام می شود.

5- جهت روشنائی در غرفه ها بایستی از لامپهای کمپلت ( کم مصرف ) استفاده شود و در صورت استفاده از لامپهای گازی، باید با ترانس باشد. همچنین باید از کابلهای روکش دار مسی سه رشته زمینی، برای نول به فاز و ارت استفاده گردد. در زمینه سیم های هادی، باید از کابل 5/1*3 NNY جهت روشنائی و کابل 5/2*3 NNY جهت برق رسانی استفاده گردد. به همراه داشتن کابلهای یاد شده به اندازه استفاده، از محل تابلوهای برق تا غرفه، بعهده پیمانکار ساخت غرفه های ساخت و ساز میباشد. ضمناً رعایت قوانین و مقررات متصدیان برق مصلی که زمینه این دستور العمل میباشد، لازم بوده و بایستی کلیه مفاد آن توسط سازنده غرفه ها اجرا گردد.

6- جهت ساخت و ساز، آوردن مصالح ساختمانی مانند گچ، سیمان، آجر، آهن آلات و هرگونه جوشکاری و آهنگری ممنوع میباشد.

7- جانمائی و گنجاندن تجهیزات در سالنها می بایست طوری صورت پذیرد که در یک مکان متمرکز نشده و در سطح غرفه مورد نظر پخش گردد.

8- زمان تعیین شده برای چیدمان کالاها روز قبل از افتتاح نمایشگاه تعیین شده است.

توجه : لازم است از تردد لیفتراک و هر نوع خودرو جهت جانمائی در سالنها اجتناب گردد.

9- کلیه عملیات اجرایی و آماده سازی غرفه ( ساخت و ساز ) باید 48 ساعت قبل از افتتاح نمایشگاه به اتمام برسد به گونه ای که غرفه قابل بهره برداری باشد و کلیه عملیات غرفه چینی 24 ساعت قبل از افتتاح نمایشگاه به اتمام برسد و نیاز به هیچ گونه اقدامی تا زمان افتتاح نداشته باشد.

10- با توجه به کفپوش سالن مصلی که از سنگ گرانیت می باشد، برای غرفه هایی که نیاز به ساخت و ساز دارد، بایستی در زیر کف سازی از موکت استفاده شود.

11- کلیه وسایل اضافی مانندکارتن ها و جعبه ها و صندوق های خالی، می بایست توسط غرفه داران از محوطه غرفه ها و نمایشگاه خارج گردند در این خصوص ستاد برگزاری نمایشگاه با این موضوع برخورد خواهد کرد.

12- ضرورت دارد در طراحی و ساخت غرفه های خودساز ( بویژه با موقعیت جزیره ) ضمن رعایت محدودیت های ارتفاع در هر سالن ( بشرح جدول پیوست )، بصورتی انجام گیرد که از لحاظ بصری و روشنائی، اختلالی جهت غرف همجوار ایجاد ننماید.

جدول حداکثر ارتفاع مجاز جهت ساخت وساز در فضای سالن های نمایشگاهی

نام سالن

متراژ ازنظر ارتفاع

5-4-3-2-1

60/3 متر

A5 A-4 طبقه بالا

3 متر

قسمت شمال سالن 3-2-1

3 متر

توجه: ارتفاع فوق با احتساب کف سازی در نظر گرفته شده

13- غرفه داران بایستی حداکثر ظرف 24 ساعت پس از پایان نمایشگاه، نسبت به تخلیه غرفه های واگذاری اقدام نموده و کالاهای نمایشی را به خارج از سالن منتقل نمایند و مکان غرفه را همانند زمان تحویل در اختیار برگزار کننده قرار دهند. در غیر این صورت برگزار کننده نسبت به تخلیه غرفه اقدام و هزینه های آن را غرفه دار دریافت می نماید.

14- فروش مستقیم کالا در غرفه و در دوران نمایشگاه مجاز نمی باشد. انعقاد قرارداد فروش و مذاکره تجاری در نمایشگاه انجام شده و تحویل کالا به خریداران می بایستی بعد از پایان نمایشگاه صورت گیرد.

15- تردد وسائط نقلیه در داخل سالن ممنوع است. بدیهی است در صورت اقدام این مورد توسط غرفه داران، خسارت وارده از غرفه درا متخلف اخذ خواهد شد.

16- از قراردادن کالا در خارج از غرفه به ویژه در راهرو ها خودداری نمائید. در صورت مشاهده ضمن جمع آوری وسایل، با غرفه درا نیز برخورد خواهد شد.

در پایان امیدواریم حضور مساعی آن غرفه دار محترم، در بر پائی هر چه با شکوهترنمایشگاه، توام با شکوفائی تولید ملی – صادرات غیر نفتی – و خود کفائی ملی در بازار های جهانی همراه باشد


- شایان ذکر است با عنایت به مطالب فوق الذکر و تعهدی که در ذیل این مطالب از شما اخذ میشود در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات توسط آن غرفه، ستاد برگزاری نسبت به قطع برق و تعطیلی غرفه اقدام خواهد کرد و مسئولیت آن بعهده جنابعالی می باشد.

 گزارش تصویری از نمایشگاه مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری

منبع :شهرو منظر

رومینا حماطی

 

 

 

Web designer

Honorary member of eJournal shahromanzar

Other activities,photographer

Art and Fine Art at the channel top publishing photos Click to subscribe
You can also follow my activities on Instagram

if u want to know more than about me visit my website
 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آپلود مقاله

الزامی *

 

اجتماعات و خبرنامه

درباره شهر و منظر

درگاه مجازی شهرومنظر فضایی است برای انعکاس جدیدترین رویدادها ، فن آوری ها و مقالات علمی در حوزه مباحث شهرسازی ، معماری منظر ، معماری ، محیط زیست و میراث فرهنگی .این درگاه مجازی وابسته به فصلنامه تخصصی شهرومنظر است و به منظور ایجاد دسترسی آسانتر کارشناسان ، مدیران شهری ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و فعالان و صاحب نظران مسائل شهری راه اندازی گردیده است. 

نماد الکترونیک شهرومنظر