شما اینجا هستید: خانهرویدادهانمایشگاهنمایشگاه هانمایشگاه های داخلیاولین نمایشگاه استانی جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداریهای کشور

اولین نمایشگاه استانی جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداریهای کشور

منتشرشده در نمایشگاه ها
نوشته شده توسط  08 شهریور 1392 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

نخستین نمایشگاه استانی مدیریت شهری در اصفهان، سوم الی ششم مهرماه سال جاری با حضور شرکت های فعال تولیدی، خدماتی و شهرداری های کشور برگزار می شود.

 

فرداد ماقنتی ، دبیر ستاد اجرایی برگزاری نمایشگاه ، ضمن بیان این مطلب هدف از برگزاری این نمایشگاه را تبادل تجربیات بین شهرداری های کشور و نیز شرکتهای معتبر فعال در حوزه مدیریت شهری عنوان کرد.

ماقنتی این  نمایشگاه را یک نمایشگاه تخصصی خواند که سعی در ایجاد هماهنگی و ارتباط بیشتر بین شهرداری های مختلف و همگرایی بیشتر بین آنها برای خدمات رسانی بیشتر و راهنمایی سرمایه گزاران برای سرمایه گزاری مطلوب در پروژههای مدیریتی دارد. این نمایشگاه فرصت مغتنمی برای تعامل بیشتر شهروندان و شهرداری ها فراهم می کند.

گفتنی است سازمان حمل و نقل و ترافیک، سازمان پارک ها ، سازمان عمران و نوسازی و نهادها و شرکت هایی که در حوزه خدمات شهری فعال اند در این نمایشگاه حضور دارند. دبیر اجرایی این نمایشگاه تاکید کرد که پنجاه درصد فضای نمایشگاه به بخش خصوصی اختصاص یافته است.

خاطر نشان می شود در مدت برگزاری این نمایشگاه هتل بین المللی کوثر اصفهان برای اقامت شهرداران در نظر گرفته شده است.

هم چنین در حاشیه این نمایشگاه کارگاههای آموزشی مرتبط با مدیریت شهری نیز با سازماندهی و همکاری پژوهشکده سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برگزار می شود.

 

 
مرتضی

مدیر اجرایی ماهنامه شهر و منطر

وبگاه: www.phophic.com

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آپلود مقاله

الزامی *

 

اجتماعات و خبرنامه

درباره شهر و منظر

درگاه مجازی شهرومنظر فضایی است برای انعکاس جدیدترین رویدادها ، فن آوری ها و مقالات علمی در حوزه مباحث شهرسازی ، معماری منظر ، معماری ، محیط زیست و میراث فرهنگی .این درگاه مجازی وابسته به فصلنامه تخصصی شهرومنظر است و به منظور ایجاد دسترسی آسانتر کارشناسان ، مدیران شهری ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و فعالان و صاحب نظران مسائل شهری راه اندازی گردیده است. 

نماد الکترونیک شهرومنظر