شما اینجا هستید: خانهرویدادهانمایشگاهنمایشگاه هانمایشگاه های داخلیسومین نمايشگاه خدمات شهري جنوب کشور در شيراز

سومین نمايشگاه خدمات شهري جنوب کشور در شيراز

منتشرشده در نمایشگاه ها
نوشته شده توسط  29 دی 1395 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

خبرگزاري آريا-مديرعامل سازمان همياري شهرداري‌هاي استان فارس از برگزاري بزرگترين نمايشگاه خدمات شهري جنوب کشور در شيراز خبرداد و گفت: اين نمايشگاه با عنوان"شهر زيبا" براي سومين سال پياپي در کلان‌شهر برگزار مي‌شود.

به گزارش آريا از پايتخت جوانان جهان اسلام شيراز،حسين اربابي بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اين نمايشگاه از پنجم تا هشتم بهمن‌ماه امسال با محوريت مبلمان شهري، گل،گياه و فضاي سبز شهري در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان فارس در شهرک گلستان شيراز گشايش مي‌يابد.

مديرعامل سازمان همياري شهرداري‌هاي استان فارس خاطرنشان کرد: در اين نمايشگاه توليدکنندگان به ارائه آخرين محصولات و تکنولوژي‌هاي حوزه مديريت شهري در زمينه خدمات شهري، مبلمان شهري، گل و گياه و همچنين فضاي سبز مي‌پردازند.

اربابي با اشاره به اينکه در مجموع مساحت بزرگراي نمايشگاه به متراژ بيش از شش هزار مترمربع در فضاي مسقف است گفت: در حاشيه اين نمايشگاه نيز کارگاه‌هاي تخصصي ويژه شهرداران و مديران شهري برگزار مي‌شود.

مديرعامل سازمان همياري شهرداري‌هاي استان فارس تصريح کرد: با برنامه‌ريزي صورت گرفته و دعوت انجام شده شهرداران، اعضاي شوراي اسلامي شهرها و روستاها به همراه دهياران سراسر کشور از اين نمايشگاه بازديد مي‌کنند.

اربابي با اشاره به استقبال بازديدکنندگان از نمايشگاه دوم خدمات شهري در سال گذشته بيان کرد: با تدابير صورت گرفته، امسال نمايشگاه متفاوت‌تر از سال گذشته با حضور مسئولان کشوري و استاني برگزار مي‌شود و اميدواريم تاثير مثبت در توسعه فضاي شهري به دنبال داشته باشند.

وي گفت: بازديد مسئولان شهري از اين نمايشگاه بدون شک سبب کسب تجربه و تبادل نظر مي‌شود و افراد از تجربه‌ها و موفقيت‌هاي کسب شده براي فضاسازي و مبلمان شهري استفاده مي‌کنند.

مديرعامل سازمان همياري شهرداري‌هاي استان فارس به فعاليت‌هاي شهرداري شيراز در زمينه مبلمان و فضاسازي اشاره و خاطرنشان کرد: شهرداري اين کلان‌شهر در سال‌هاي گذشته در زمينه مبلمان شهري و فضاسازي گام‌هاي موثري در سطح شهر برداشته و امروز مي‌تواند الگويي مناسب براي ساير شهرها به ويژه کلان‌شهرها باشد.

اربابي گفت: در موضوع پروش گياهان زينتي و حتي طراحي‌هاي جديد مبلمان شهري در شهر شيراز اقدامات موثري توسط توليدکنندگان و فعالان حوزه خدمات شهري صورت گرفته و اين مهم نيز مي‌تواند به عنوان الگو مورد استفاده قرار گيرد.

وي همچنين از عموم مردم به ويژه متخصصان و کارشناسان حوزه شهري براي بازديد از نمايشگاه شهر زيبا دعوت کرد و افزود: ساعت بازديد از اين نمايشگاه از ساعت 15 تا 21 پنجم تا هشتم بهمن‌ماه 95 است.

به گفته مديرعامل سازمان همياري شهرداري‌هاي استان فارس اين نمايشگاه با مشارکت ويژه شهرداري شيراز و سازمان‌هاي زيرمجموعه آن برگزار مي‌شود.

مریم

Programmer , web designer

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آپلود مقاله

الزامی *

 

اجتماعات و خبرنامه

درباره شهر و منظر

درگاه مجازی شهرومنظر فضایی است برای انعکاس جدیدترین رویدادها ، فن آوری ها و مقالات علمی در حوزه مباحث شهرسازی ، معماری منظر ، معماری ، محیط زیست و میراث فرهنگی .این درگاه مجازی وابسته به فصلنامه تخصصی شهرومنظر است و به منظور ایجاد دسترسی آسانتر کارشناسان ، مدیران شهری ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و فعالان و صاحب نظران مسائل شهری راه اندازی گردیده است. 

نماد الکترونیک شهرومنظر