شما اینجا هستید: خانهرویدادهاهمایشهمایش ها و کارگاه هاهمایش های داخلیعمومیبهسازی سیستم روشنایی پل سوم و مسیرساحلی شرقی در منطقه3

بهسازی سیستم روشنایی پل سوم و مسیرساحلی شرقی در منطقه3

منتشرشده در عمومی
نوشته شده توسط  29 آبان 1396 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خوزستان آنلاین -
 
مدیر منطقه3 شهرداری اهواز از تلاش شبانه روزی عوامل منطقه در روشن کردن فضای سبز مسیر ساحلی شرق رودخانه کارون و پل شهید دقایقی(پل سوم)خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه3;مجتبی یوسفی مدیر منطقه با بیان اینکه فضای سبز شهری و پارک ها,محلی با کارکرد زیست محیطی و تفریحی شهر محسوب می شوند گفت:تأمین روشنایی و رسیدگی به امکانات مورد نیاز فضای سبز شهری بسیار حائز اهمیت است چراکه بیشترین استقبال مردم از پارک ها و فضای سبز و سواحل رودخانه کارون در شب هاست.
یوسفی ادامه داد:به همین منظور تأمین امنیت شبانه پارک ها و فضای سبز سطح محلات با تأمین سیستم روشنایی آنها می تواند نقش مهمی در ارائه خدمات رفاهی به شهروندان در بهره گیری از پارک های محله ای و همچنین زیباتر شدن جلوه بصری شهر شود.
مدیر منطقه3 به اقدامات گسترده حوزه منطقه3 شهرداری در تامین و رفع نواقص سیستم روشنایی بازارچه شب جاده ساحلی فاز4کوی ملت اشاره کرد و گفت:از جمله این اقدامات می توان تعمیر سیستم روشنایی برج های نوری و ارتقاء سطح روشنایی این نقطه که یکی از مهمترین و پر ترددترین مکان های سطح منطقه3 محسوب می شود چراکه این بازار شب از تمامی نقاط سطح شهر بازدید کننده دارد و شهروندان برای تهیه اقلام مورد نظر خود به این مکان مراجعه دارند.
یوسفی با اشاره به پایان ماه صفر و ایام سوگواری اباعبدالحسین(ع)و آغاز ماه ربیع الاول گفت; در پی جلسات, نشست و هماهنگی های با مدیران برق منطقه ای و با تلاش شبانه روزی عوامل زحمتکش حوزه خدماتی این شهرداری و با همکاری خوب عوامل اجرایی شرکت برق منطقه و طبق درخواست و صورتجلسه تنظیم شده طی هفته گذشته,مشکل خاموشی پل سوم نیز برطرف شد تا شاهد نورپردازی های مناسب,زیبا و در شأن مردم اهواز در شب ها باشیم.
وی در پایان تاکید کرد: طی بازدید های میدانی مستمری که از سطح پارک های محله ای جهت رفع نواقص سیستم روشنایی آنها انجام شد در برنامه کاری این شهرداری قرار گرفته است. 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آپلود مقاله

الزامی *

 

اجتماعات و خبرنامه

درباره شهر و منظر

درگاه مجازی شهرومنظر فضایی است برای انعکاس جدیدترین رویدادها ، فن آوری ها و مقالات علمی در حوزه مباحث شهرسازی ، معماری منظر ، معماری ، محیط زیست و میراث فرهنگی .این درگاه مجازی وابسته به فصلنامه تخصصی شهرومنظر است و به منظور ایجاد دسترسی آسانتر کارشناسان ، مدیران شهری ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و فعالان و صاحب نظران مسائل شهری راه اندازی گردیده است. 

نماد الکترونیک شهرومنظر