شما اینجا هستید: خانه

بازگشایی بلوار ارتش موجب بهبود مبلمان شهری زنجان می‌شود

منتشرشده در ایران
نوشته شده توسط  23 آبان 1396 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
زنجان- استاندار زنجان گفت: بازگشایی بلوار ارتش مبلمان شهری زنجان را بهبود داده و باعث توسعه عمران شهری زنجان می شود.
 
 
به گزارش خبرنگار مهر،اسدالله درویش امیری ظهر دوشنبه در آیین بازگشایی بلوار ارتش و کلنگ زنی اتصال این بلوار و تقاطع فرهنگیان، افزود: هفته دولت به نام دو شهید بزرگوار رجایی و باهنر نام گرفته و این هفته بسیار ارزشمند است و باید مشی و شیوه زندگی و مدیریتی شهیدان رجایی و باهنر برای نسل امروز و آینده بازخوانی شود.
 
وی با بیان اینکه خوشبختانه ارتش و شهرداری در اجرای طرح عمران شهری در زنجان به وظیفه خود به خوبی عمل کردند، گفت: پروژه پادگان طرح بسیار خوبی است چرا که بخشی از مبلمان شهری را تقویت و شکل می دهد و در این میان عملکرد ارتش و شهرداری بسیار قابل تقدیر است.
 
درویش امیری تاکید کرد: همدلی و همکاری بین مسئولان  مشکل چندین ساله پادگان را حل کرد و این مهم یک پیام دارد و آن لزوم تقویت همدلی و وفاق هر چه بیشتر بین مسئولان است تا در سایه این تعامل و همدلی پروژه های شهری و استانی برای رفاه حال مردم و رشد و توسعه استان اجرا شود.
 
استاندار زنجان افزود: سپاه و ارتش و دستگاه های اجرایی زمانی خرسند خواهند بود که مردم لبخند بر لبانشان باشد و زمانی که لبخند بر لب مردم باشد لبخند برای مسئولان گوارا است.
 
درویش امیری تصریح کرد: مسئولان اجرایی در استان زنجان باید برای اجرای طرح های عمران شهری با جدیت وارد کار شده و با هم همدل باشند تا طرح ها با سرعت جلو برود.
 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آپلود مقاله

الزامی *

 

اجتماعات و خبرنامه

درباره شهر و منظر

درگاه مجازی شهرومنظر فضایی است برای انعکاس جدیدترین رویدادها ، فن آوری ها و مقالات علمی در حوزه مباحث شهرسازی ، معماری منظر ، معماری ، محیط زیست و میراث فرهنگی .این درگاه مجازی وابسته به فصلنامه تخصصی شهرومنظر است و به منظور ایجاد دسترسی آسانتر کارشناسان ، مدیران شهری ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و فعالان و صاحب نظران مسائل شهری راه اندازی گردیده است. 

نماد الکترونیک شهرومنظر