شما اینجا هستید: خانهمقالاتکتاب هااستاندارد زمان بهینه ساز برای طراحی شهری

استاندارد زمان بهینه ساز برای طراحی شهری

منتشرشده در کتاب ها
نوشته شده توسط  28 خرداد 1393 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عنوان اصلی کتاب: Time-Saver Standards for Urban Design

نویسنده: Donald Watson

سال انتشار: ۲۰۰۳

درباره کتاب

کتاب “Time Saver Standards for Urban Design” از مجموعه کتاب های “Time-Saver Standards” بهترین مرجع حرفه ای برای طراحی فیزیکی شهرها و مکان های شهری (شامل جوامع و مکان های شهری و عمومی) است

. دایره دید این کتاب، بین المللی درنظرگرفته شده است و موضوعاتی نظیر حفاظت، نوسازی، الگوهای سکونت و پایداری را در خود جای داده است. از جمله ویژگی های کلیدی این کتاب می توان به مواردی چون دید بین المللی شامل تجربیاتی از اروپا و آسیا در زمینه پایداری، اشاره به رشته های مرتبط نظیر مهندسی حمل و نقل و مهندسی محیط زیست و استفاده بسیار زیاد از تصاویر در کتاب، اشاره کرد.

مقالات موجود در این کتاب هر یک توسط یک متخصص نوشته شده است و این امر باعث شده تجربیات مختلفی در این کتاب معرفی شده باشد. کتاب به گونه ای نوشته شده که مطالب تاریخی، تئوری ها و مسائل فنی را در بر گیرد. استفاده از این کتاب به دانشجویان و متخصصین رشته های طراحی شهری، برنامه ریزی شهری، طراحی منظر و معماری پیشنهاد می شود.

 

لینک دانلود بخش اول کتاب (۲۸٫۶ MB)

لینک دانلود بخش دوم کتاب (۲۶٫۶ MB)

 

 
مرتضی

مدیر اجرایی ماهنامه شهر و منطر

وبگاه: www.phophic.com

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آپلود مقاله

الزامی *

 

اجتماعات و خبرنامه

درباره شهر و منظر

درگاه مجازی شهرومنظر فضایی است برای انعکاس جدیدترین رویدادها ، فن آوری ها و مقالات علمی در حوزه مباحث شهرسازی ، معماری منظر ، معماری ، محیط زیست و میراث فرهنگی .این درگاه مجازی وابسته به فصلنامه تخصصی شهرومنظر است و به منظور ایجاد دسترسی آسانتر کارشناسان ، مدیران شهری ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و فعالان و صاحب نظران مسائل شهری راه اندازی گردیده است. 

نماد الکترونیک شهرومنظر